Home

trimis cancer Aliat hochei miercurea ciuc Grămadă de primul ministru lac

Hochei la Miercurea Ciuc - Emoția primului meci

Sport Club Miercurea Ciuc a redevenit campioana României la hochei pe  gheață, după o pauză de 4 ani - Eurosport
Sport Club Miercurea Ciuc a redevenit campioana României la hochei pe gheață, după o pauză de 4 ani - Eurosport

Scandal între Federaţia Română de Hochei şi Sport Club Miercurea Ciuc -  01.02.2023 | BURSA.RO
Scandal între Federaţia Română de Hochei şi Sport Club Miercurea Ciuc - 01.02.2023 | BURSA.RO

Hochei: ACSH Gheorgheni a câştigat derby-ul cu SC Miercurea Ciuc | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Hochei: ACSH Gheorgheni a câştigat derby-ul cu SC Miercurea Ciuc | AGERPRES • Actualizează lumea.

Hochei: SC Miercurea Ciuc a câştigat Erste Liga pentru al doilea sezon  consecutiv | AGERPRES • Actualizează lumea.
Hochei: SC Miercurea Ciuc a câştigat Erste Liga pentru al doilea sezon consecutiv | AGERPRES • Actualizează lumea.

Echipa de hochei de la Miercurea Ciuc, criticată pentru că nu s-a prezentat  la meciul de la Brașov - Radio România Braşov FM
Echipa de hochei de la Miercurea Ciuc, criticată pentru că nu s-a prezentat la meciul de la Brașov - Radio România Braşov FM

Sport Club Miercurea Ciuc, Campioana României La Hochei Pe Gheață |  Libertatea
Sport Club Miercurea Ciuc, Campioana României La Hochei Pe Gheață | Libertatea

MIERCUREA CIUC - ERSTE LIGA - HOCHEI - SPORTCLUB MIERCUREA CIUC -  FERENCVAROS BUDAPESTA - Inquam Photos
MIERCUREA CIUC - ERSTE LIGA - HOCHEI - SPORTCLUB MIERCUREA CIUC - FERENCVAROS BUDAPESTA - Inquam Photos

HOCHEI/U14 – Unul dintre cele mai bune meciuri din sezon! - CSMTGM-MSVSK

Alexandru Hălăucă, fostul hocheist, povestește despre Steaua-Ciuc

FRHG acuză echipa Sport Club Miercurea Ciuc:... | News.ro

Trei steliști au rămas pe gheață pentru Imnul Secuilor lângă Tanczos Barna

Federația iese la atac: „Miercurea Ciuc își bate joc de campionatul  românesc!” + „E o imixtiune jegoasă a Ministerului”
Federația iese la atac: „Miercurea Ciuc își bate joc de campionatul românesc!” + „E o imixtiune jegoasă a Ministerului”

Bilete Brasov: Meci hochei Corona Brașov - Sport Club Miercurea Ciuc - 1  oct, ora 17:30 - Patinoarul Olimpic Brasov - iaBilet.ro
Bilete Brasov: Meci hochei Corona Brașov - Sport Club Miercurea Ciuc - 1 oct, ora 17:30 - Patinoarul Olimpic Brasov - iaBilet.ro

Kareszsport
Kareszsport

SC Miercurea Ciuc a câștigat Campionatul Național de Seniori | Federatia  Romana de Hochei pe Gheata
SC Miercurea Ciuc a câștigat Campionatul Național de Seniori | Federatia Romana de Hochei pe Gheata

Miercurea Ciuc, fără rival și în Ungaria! Hocheiștii de la Csikszereda au  câștigat titlul în Erste Liga | Sport.ro
Miercurea Ciuc, fără rival și în Ungaria! Hocheiștii de la Csikszereda au câștigat titlul în Erste Liga | Sport.ro

Steaua se pregătește de marele derby cu Sport Club Miercurea Ciuc

Campionatul Național de Seniori, sezonul 2019 – 2020 | Federatia Romana de  Hochei pe Gheata
Campionatul Național de Seniori, sezonul 2019 – 2020 | Federatia Romana de Hochei pe Gheata

SC Miercurea Ciuca bătăilor! Campioana en-titre se află în coada  clasamentului și în Liga Națională, și în Erste Liga | Sport.ro
SC Miercurea Ciuca bătăilor! Campioana en-titre se află în coada clasamentului și în Liga Națională, și în Erste Liga | Sport.ro

Maghiarii batjocoresc campionatul de hochei: Federația Română, acuze grave  pentru Miercurea Ciuc | adevarul.ro
Maghiarii batjocoresc campionatul de hochei: Federația Română, acuze grave pentru Miercurea Ciuc | adevarul.ro

Suntem în România, nu în Ungaria!”. Sport Club Miercurea Ciuc a jucat în  campionatul maghiar la două zile după ce a refuzat o partidă din competiția  internă - Playtech Știri
Suntem în România, nu în Ungaria!”. Sport Club Miercurea Ciuc a jucat în campionatul maghiar la două zile după ce a refuzat o partidă din competiția internă - Playtech Știri

Hochei: Victorie fără emoţii pentru campioana SC Miercurea Ciuc | TVR.RO